KONCERTI

  • Sopot
  • Tour
  • 2017

11.02. Pub Pet Lampi - Prnjavor (BIH)

  • Sopot
  • Tour
  • 2016

07.05. Gradsko pozorište Jazavac - Banja Luka (BIH)
28.05. Budi dio prirode, slušaj domace / Banj Brdo - Banja Luka (BIH)
04.06. JezeRock Festival / Goransko jezero - Doboj (BIH)
05.06. Kozara Etno Festival / Tvrdava Kastel - Banja Luka (BIH)
30.07. Rockellerando Festival - Toscolano Maderno, Lago di Garda (ITA)
03.09. Urban BeaTZ Lounge Bar - Tuzla (BIH)
14.09. Dom omladine - Kragujevac (SRB)
15.09. Fabrika - Novi Sad (SRB)
17.09. IzzaGrada - Metlika (SLO)

  • Sopot
  • Tour
  • 2015

01.01. KSB - Banja Luka (BIH)
30.04. MIKK - Murska Sobota (SLO)
16.05. Noc muzeja - Banja Luka (BIH)
04.07. Regius - Šibenik (HR)
12.08. Somborsko leto za mlade - Sombor (SRB)
14.08. 1. Moto susret MK Istok - Banja Luka (BIH)
21.08. Rock Marathon - Jablanica (BIH)
04.09. Live at Heart Festival / O'Learys - Orebro (SWE)
05.09. Live at Heart Festival / Level - Orebro (SWE)
04.12. Pozitivan koncert 4 / The Quarter - Novi Sad (SRB)

  • Sopot
  • Tour
  • 2014

26.01. Live @ 7u1 – RTRS
31.01. Tamaris – Prijedor (BIH)
20.02. Prva Srpska Pivnica – Doboj (BIH)
21.02. BBCC – Lukavac (BIH)
22.02. Palma / Dom mladih – Tuzla (BIH)
07.03. Klub Vijeća Mladih / Jablanica (BIH)
08.03. OKC Abrašević – Mostar (BIH)
14.03. Pet Lampi – Prnjavor (BIH)
24.03. Channel Zero – Ljubljana (SLO)
25.03. Kino Udarnik – Maribor (SLO)
27.03. Šta Ima !? / Glockenbachwerkstatt – Minhen (GER)
28.03. Attack / AKC Medika – Zagreb (HR)
29.03. Mladinski kulturni klub Bele krajine – Črnomelj (SLO)
04.04. Live @ Konačno petak, BHT
04.04. Underground – Sarajevo (BIH)
05.04. Cafe Saloon Shtala – Uskoplje (BIH)
11.04. Klub Fest – Zemun (SRB)
12.04. Barska Mušica *humanitarni koncert* - Beograd (SRB)
13.04. Quater – Novi Sad (SRB)
18.04. Piramida - Bihać (BIH)
26.04. KSET - Banja Luka (BIH)
27.06. Arsenal Fest - Kragujevac (SRB)
28.06. Regeneracija Dunava - Bački Monoštor (SRB)
05.07. OK Fest - Tjentište (BIH)
11.07. EXIT - Novi Sad (SRB)
16.07. Teden kulture na Placu - Metlika (SLO)
25.07. Regius - Šibenik (HR)
26.07. Kikindski Omladinski Festival - Kikinda (SRB)
15.08. Saloon - Uskoplje (BIH)
16.08. RM Demofest - Jablanica (BIH)
23.08. Sarajevo Rock Fest - Sarajevo (BIH)
05.09. Klub KB - Požarevac (SRB)
06.09. Festival Uličnih Svirača - Novi Sad (SRB)
26.09. Pet Lampi - Prnjavor (BIH)
02.10. Waves Vienna Festival - Beč (AUT)
24.10. Klub FEST - Zemun (SRB)
07.11. Tamaris - Prijedor (BIH) acoustic
08.11. Prva Srpska Pivnica - Doboj (BIH) acoustic
21.11. K.S.E.T. - Banja Luka (BIH) acoustic
27.11. Lokal Patriot - Novo Mesto (SLO) acoustic
28.11. AU - Beč (AUT) acoustic
29.11. Kino Udarnik - Maribor (SLO) acoustic
03.12. Treće poluvrijeme FK Rekreativo @ KSB - Banja Luka (BIH) acoustic
05.12. Krčma Magaza - Doboj (BIH) acoustic
06.12. Underground - Sarajevo (BIH) acoustic
13.12. Koncert Godine - Novi Sad (SRB)
20.12. Akademik - Gradiška (BIH) acoustic

  • Sopot
  • Tour
  • 2013

28.12. Fluc – Beč (AUT)
27.12. KSB – Banja Luka (BIH)

  • Sopot
  • Tour
  • 2012

07.12. Dom omladine – Banja Luka (BIH)
19.10. BBCC – Lukavac / Tuzla (BIH)
01.10. Channel Zero – Ljubljana (SLO)
30.09. Glockenbachwerkstatt Balkan Lounge – Minhen (GER)
29.09. Ballonfabrik – Augsburg (GER)
28.09. TNT Club – Dortmund (GER)
27.09. La Folie – Eindhoven (NED)
24.09. Roda Sten – Geteburg (SWE)
23.09. Café Mir – Oslo (NOR)
22.09. Moriska Paviljongen Malmo – Malmo (SWE)
21.09. Crack Bellmer – Berlin (GER)
20.09. Line In – Beč (AUT)
15.09. Trg Umetnosti – Slovenj Gradec
08.09. Open Sound Festival – Cetinje (MNE)
07.09. Night Club Lucky – Podgorica (MNE)
09.08. Šabački Letnji Festival – Šabac (SRB)
03.08. Fabrika Summer Festival – Bijeljina (BIH)
28.07. Jelen Demofest – Banja Luka (BIH)
26.07. Festival 7 Jezera – Ploče (HR)
21.07. Vodova Fest – Ruski Krstur (SRB)
14.07. Lounge Bar Joker – Goražde (BIH)
05.07. Festival Lent – Maribor (SLO)
26.06. Etno Fusion Prelo – Doboj (BIH)
23.06. Balkan Streets Festival – Vranje (SRB)
26.05. Dan Mladosti – Kumrovec (HR)
29.04. Sportski centar Olimp – Beograd (SRB)
12.03. Kino Kriterion – Sarajevo (BIH)
04.02. Rusinski kulturni centar – Novi Sad (SRB)
03.02. Klub Gun – Beograd (SRB)

  • Sopot
  • Tour
  • 2011

31.12. Dom omladine – Banja Luka (BIH)
02.12. Dom omladine – Banja Luka (BIH)
10.09. Klub Vijeća mladih – Jablanica (BIH)
24.09. Centar urbane kulture – Novo Mesto (SLO)
26.03. Long Night Festival – Beograd (SRB)
01.05. Trenchtown Festival – Palić (SRB)
18.05. Klub Channel Zero – Ljubljana (SLO)
19.05. Klub Ost – Beč (AUT)
20.05. Kino Udarnik – Maribor (SLO)

  • Sopot
  • Tour
  • 2010

15.02. Quasimodo klub – Split (HR)
26.02. DFK – Banja Luka (BIH)
24.03. Dvorana Gustaf – Maribor (SLO)
25.03. Kino Šiška – Ljubljana (SLO)
25.05. Rock festival “Desant na Drvar”, Titova pećina – Drvar (BIH)
26.05. Dani evropske kulture – Pečuj (HUN)
19.06. KC Grad – Beograd (SRB)
09.08. Trn Fest – Ljubljana (SLO)
14.08. Črn Fest – Črnomelj (SLO)
14.09. Splav 20/44 – Beograd (SRB)
16.09. Pivolend Festival – Skoplje (MK)
17.09. Klub Feedback – Niš (SRB)

  • Sopot
  • Tour
  • 2009

12.03. Sopot Crew feat. Revolt za Kaleta, Music Hall – Banja Luka (BIH)
16.05. MSURS – Noć Muzeja – Banja Luka (BIH)
20.05. World rafting championship – Banja Luka (BIH)
23.05. Festival Dani Jagoda – Slatina (BIH)
28.05. Menza pri korito, AKC Metelkova mesto – Ljubljana (SLO)
13.06. Cafe De Sol – Sombor (SRB)
23.07. Demofest After Party – Banja Luka (BIH)
08.08. SOPOT Play Live on Pink TV show – Sarajevo (BIH)
08.08. Sarajevo ROCK fest, plato SKENDERIJA – Sarajevo (BIH)
21.08. OKC Abrašević – Mostar (BIH)
24.09. City Pub – Banja Luka (BIH)
26.09. KSET – Zagreb (HR)
27.09. Crna kuća – Novi Sad (SRB)
02.11. Dom mladih – Sarajevo (BIH)
14.11. Dom Kulture – Prnjavor (BIH)

  • Sopot
  • Tour
  • 2008

02.02. Klub GETO – Banja Luka (BIH)
28.03. Klub Žica – Beograd (SRB)
27.04. INTRO Festival – Klub Trema – Novi Sad (SRB)
30.04. Menza pri korito, AKC Metelkova mesto – Ljubljana (SLO)
01.05. MiKK – Murska Sobota (SLO)
02.05. Ambasada – Beltinci (SLO)
03.05. Bajta – Železniki (SLO)
29.05. Klub INDEX – Banja Luka (BIH)
17.06. Festival kratkog filma, OKC Abrašević – Mostar (BIH)
27.06. Tvrđava Gradina/Fest tour – Doboj (BIH)
04.07. Filmski festival „Sopot“ – Sopot (SRB)
10.07. EXIT Festival/World music stage – Novi Sad (SRB)
16.07. Film Festival – Veliki Tabor (HR)
17.07. Socha Reggae Riversplash Festival – Tolmin (SLO)
18.07. Seasplash festival – Pula (HR)
19.07. Festival Regionale – Graz (AUT)
25.07. Ex Yu Rocks! Festival – Krupa na Vrbasu (BIH)
02.08. Rastok Festival – Jelah (BIH)
09.08. Internacionalni fest/Bodrog Festival – Bački Monoštor (SRB)

  • Sopot
  • Tour
  • 2007

15.02. Cat Club – Banja Luka (BIH)
16.02. Club Magic Urban Centre – Prijedor (BIH)
23.02. Kino Bosna – Sarajevo (BIH)
24.02. Klub Orlando – Dubrovnik (HR)
19.05. OKC Abrašević – Mostar (BIH)
24.05. Chanel Zero – Ljubljana (SLO)
25.05. Klub Pekarna – Maribor (SLO)
26.05. MIKK – Murska Sobota (SLO)
23.06. Neofest, Tvrđava Kastel – Banja Luka (BIH)
19.09. Ethno festival, KSET – Zagreb (HR)
01.11. Riddim Collision Festival – Lyon (FRA)
02.11. La gratte a deux pattes – Thiers (FRA)
03.11. Saint Etienne (FRA)
08.11. Intermediary – Marseille (FRA)
09.11. KFET – Paris (FRA)
10.11. MJC Fresnes – Paris (FRA)
16.11. Cafetariat Mansart Honorar – Dijon (FRA)
17.11. Du Monde Aux Balkans – Grenoble (FRA)
19.11. Channel Zero – Ljubljana (SLO)

RANIJE VIJESTI

Copyright © 2014 Sopot